UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA PORTĀLS ANGLIJĀ

UZŅĒMĒJS UK

Par uzņēmējdarbību UK no profesionālu grāmatvežu viedokļa. Jaunumi, publikācijas un vispar kā mums te Anglijā visumā iet!

January 16, 2014

Metodiskajā materiālā publicēta pamatlikmes tabula pēc automašīnas CO2 emisijas kategorijas un attiecības vērtējuma. Kā arī paskaidrota formula pēc kuras tiek veikta kalkulācija

Metodiskais materiāls ir skaidrojums Likumam par pievienotās vērtības nodokli no 1994.gada...

January 15, 2014

HMRC Reference: Paziņojums nr.476 no 2014.gada janvāra 

Par ko ir šis paziņojums?

Šis paziņojums ir par tabakas produktu nodokli un fiskālajiem zīmogiem (akcīze un markas).
Pamatā šī informācija būs svarīga tabakas produktu ražotājiem un importētājiem.

Šis paziņojum...

January 15, 2014

Protams, ir jauki darīt to, kas patīk, tomēr piesiet sevi savam darbam arī nav prāta darbs. Ja darba paliek par daudz, mācies dalīties un deleģē darbus un pienākumus citiem! Apmēram tā:

January 14, 2014

2014.gada 2.janvārī HMRC pasmējās par pagaišā gada soda naudas apelācijām par laicīgi nenodotām ienākuma nodokļa 11/12 gada  deklarācijām. Tops:
 

  1. Mana zelta zivtiņa nomira (pašnodarbināts celtnieks)

  2. Manai govij bija jāpiedalās sacensībās (fermeris no Midlands)

    ...

January 14, 2014

HMRC Reference:Paziņojums nr.707 no 2014.gada janvāra

Par ko ir šis paziņojums? Šis paziņojums apraksta Personīgo eksporta shēmu (PES). Šī shēma padara iespējamu automašīnu un motociklu realizāciju UK bez pievienotās vērtības nodokļa (VAT), ja tie tiks drīzumā eksportēt...

January 14, 2014

Ar šo paziņojumu HMRC ziņo visiem darba devējiem, aģentiem, algu grāmatvedības pakalpojuma sniedzējiem par izmaiņām Darba devēja maksājumu dokumentos un vēstulēs. Šīs izmaiņas attieksies uz šiem dokumentiem:
 

  • Darba devēja maksājumu buklets (P30BC) - maksājot PAYE m...

January 14, 2014

Uz Angliju brauc gan vientuļi cilvēki, gan ģimenes. Lielākai daļai mērķis šeit ir viens - labāka dzīve. Tomēr ko darīt, ja ir sagadījies tā, ka ģimene izjūk un viens no vecākiem paliek ar paprāvu pulciņu bērnu. Daudzi kristu panikā, bet ne Inga Balode!

Labdien, Inga!...

January 13, 2014

HMRC Reference:Paziņojums nr.60 no 2014.gada janvāra

Šis paziņojums atceļ un aizvieto Paziņojumu nr.60 no 2013.gada janvāra.

Par ko ir šis paziņojums?

Šis paziņojums nodrošina pamatinformāciju uzņēmumiem, kas veic saimniecisko darbību starp citam Eiropas Savienības (E...

January 13, 2014

Lai kaut kas notiktu, kaut kas ir jādara! Pa vienam solītim tuvāk mērķim! Nekautrējaties kaut ko mēģināt, tikai labojot kļūdas Jūs iegūsiet pieredzi!

January 12, 2014

Tikko beigušies svētki un pilnīgi negribās domāt par darbu, apkārt nebeidz smaržot mandarīni, piparkūkas un Ziemassvētku eglītes gaismas apžilbina pienākuma apziņu.
Šoreiz vērsīšos pie CIS shēmā strādājošajiem - pašnodarbinātajiem. Mani pārsteidz cik daudzi nezin savas...

Please reload

Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

PAR AUTORU

ANNA OZOLIŅA ACPA

Uzņēmējs UK ir uzņēmējdarbības atbalsta portāls Anglijā.

Mans vārds ir Anna. Esmu grāmatvedības un uzņēmējdarbības servisa GAAB Ltd  Uzņēmējdarbības Stratēģijas menedžere, kā arī vadošā Finansiste. Esmu arī Uzņēmējdarbības atbalsta grupas Anglijā veidotāja portālā draugiem.lvšī portāla autore un Facebook Uzņēmējdarbības atbalsta grupas vadītāja. Esmu arī viena no Europia valdes locekļiem – organizācija ir veidota, lai palīdzētu Eiropas imigrantiem Mančestrā un tās apkārtnē integrēties sociālajā un ekonomiskajā vidē.

Portāls pastāv kopš 2011.gada 16.novembra. Kopš savas pastāvēšanas esam snieguši kvalificētus bezmaksas padomus un snieguši atbildes vismaz 1500 cilvēkiem! Ar mūsu palīdzību (tiešajā kontaktā) savu darbību UK ir uzsākuši vairāk kā 160 uzņēmumi. Līdz 2015.gada oktobrim portāls darbojās kā bezpeļņas organizācija, turpmāk Uzņēmējs UK var tikt uzskatīts par GAAB Ltd sastāvdaļu.

Uzņēmējs UK mērķis joprojām ir informēt un atbalstīt topošos un esošos uzņēmējus Anglijā.

Pēc Census 2011 datiem UK dzīvo apmēram 70,000 ekonomiski aktīvu latviski runājošu iedzīvotāju. Pa šo laiku mūs ir apmeklējuši nedaudz vairāk kā 46,000 unikālo apmeklētāju, tas nozīmē, ka mums vēl ir uz ko tiekties!

Vēlamies izteikt pateicību mūsu regulārajiem sekotajiem un novēlēt veiksmi arī turpmākajās gaitās!

Uzņēmējs UK

Reading Glasses
Stack of Notebooks
Teacher with Tablet
Show More
 
 
UZRAKSTI MUMS

Jactin House, 24 Hood st, Ancoats Urban Village, Manchester, M4 4WX

©2017 by Uzņēmējs UK