Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Pārstāt domāt par darāmo – izdarīt


Jūs esat gudrs, izglītots, pieredzējis savā jomā, Jums ir labas idejas un dzīvē Jūs sauc par veiksmīgu cilvēku. Pat Jūsu plāns izklausās labs un viegli realizējams, tomēr Jūs esat turpat, kur pirms gada vai diviem ar visu plānu un pozitīvajām lietām, kuras liecina par izdošanos. Kad Jūsu uzņēmējdarbībā ir jāsper nākamais solis uz priekšu un ir tik labi esošajā rutīnā, kura nes peļņu, nemaz negribas kustēties uz priekšu, tomēr netiekšanās uz ko vairāk uzņēmumam nozīmē regresu. Šis komforts un nevēlēšanās neko mainīt bieži vien noved pie pārāk ilgas domāšanas un problēmu meklēšanas, kuru patiesībā nav. Jūs vēlaties visu labi izpētīt, pārliecināties par situāciju, pārdomāt variantus un beigās nevarat izdomāt, kurš variants tad nu būs īstais. Domāju, ka daudziem uzņēmējiem vai indivīdiem, kuri uzņēmējdarbību vēl nav sākuši, šī situācija ir gaužām pazīstama. Ko tad, lai dara, lai izbēgtu no šīs svārstīšanās un nonāktu līdz darbībai?

  • Koncentrējaties uz pielāgojamo nevis perfekto! Daudzi ‘’nevarētāji izlemt’’ meklē PAREIZO atbildi vai risinājumu, kas garantēs veiksmi. Patiesība ir tāda, ka nav iespējams paredzēt pilnīgi visu. Pat izdarot ļoti uzmanīgus lēmumus, kuri liksies ideāli, tos nāksies pielāgot esošiem vai nākotnes apstākļiem. Uzņēmumā nevar būt bezatkāpju plānošanas, Jums ir jāpieļauj atkāpes un jāļaujas eksperimentiem.

  • Uztraukums par neizdošanos. Ja vēlaties būt tur, kur esat, dariet to pašu, ko līdz šim. Iekšējais konflikts ar sevi bieži vien sasien rokas un neļauj darboties, jo var taču neizdoties. Jebkurai stratēģijai uzņēmējdarbībā var atrast negatīvu piemēru, tāpat jebkurai jomai, valodai, tautībai, apģērba gabalam, rakstāmlietai... Nekad nedomājiet par beigu iznākumu, domājiet par sākumu un attīstiet to. Domājiet par pirmo soli un mērķi, nevis rezultātu. Jūs redzēsiet, ka ar katru soli Jūs smelsieties aizvien vairāk pieredzes un virzīsieties uz progresu. Neceriet. Dariet!

  • Uzticieties sev! Jums ir jāizdara izvēle, kuru varat pieņemt tikai Jūs paši. Nav svarīgs citu viedoklis, galvenais ir tas, ka Jūs pats ticat tam, ko Jūs darāt un ticat, ka spējat to izdarīt. Ja šīs ticības nebūs, jau pirmā kritika Jūs ‘’nogāzīs no kātiem’’ un Jūs visam atmetīsiet ar roku. Paļaujieties uz sevi, mēs visi esam vienādi, mums visiem ir vienādas pozīcijas. Atšķirība ir tikai darīšanā un nedarīšanā. Pat, ja esat darba ņēmējs – Jums nekad nav nācies iedomāties – ak kungs.. kāds mans šefs ir muļķ... neprātīgs cilvēks? Domāju, ka ne rezi vien. Tad kāda atšķirība ir starp Jums un viņu? Viņš dara. Jūs nē.

Atmetiet šaubas un sāciet rīkoties! Pārējais atnāks pats no sevis!Jactin House, 24 Hood st, Ancoats Urban Village, Manchester, M4 4WX

©2017 by Uzņēmējs UK